Türkiye’de yepyeni bir gay arkadaşlık ve sosyal ağ platformu

Angelsturkiye lgbti arkadaşlık sitesinde onlarca ve hatta yüzlerce fotoyla kendinizi özgürce ifade edin… Şimdilik bir sınır getirmiyoruz…  Angelsturkiye yeni nesil bir LgayBT arkadaşlık sitesi hizmeti bulabilceğiniz ve son derece modern bir mimari ile oluşturtulmuş mini bir gay sohbet ve sosyal sohbet ortamı. Projemiz yüksek bütçeli reklamlar yerine sosyal mecra ve blog sitelerindeki yazılarla tanıtılıyor. Projemiz aşırı kalabalık değil ve sonuna kadar dürüstlük ilkesiyle çalışır. Giriş yaptığınızda sadece çevrimiçi üyeleri görürsünüz. Sistem herhangi bir üyeyi giriş yaptıktan sonra 30 dakika boyunca çevrimiçi göstermez. Temel düzeyde görüntülü görüşme özelliği işe yarayabilir. Yani dev bir sosyal medya ağı değil. Ama yeni ve alternatif bir eşcinsel arkadaşlık ortamı. Mutlaka dene.

HEMEN ŞİMDİ KATIL 👈

Projemizde çoğunlukla aşağıdaki şehirlerden üyeler bulabilirsiniz. İstanbul İzmir Mersin Adana Ankara Marmaris Bodrum ısparta trabzon kayseri şehirlerinde üyeler bulabilirsiniz. Projemiz kitleyi bir arada ve iletişimde tutmak için doğra e-posta adresi kullanımını gerektirir. Böylece iletişimde olmak isteyenler mail aracılığıyla bildirimleri kapatmamışlarsa bildirim alırlar. Sosyal medya ile giriş yapan kullanıcıların eposta ile etkinleştirmelerine gerek yoktur.

Masa üstü arayüzü

Gay sohbet projemize katıl ve biraz bekle

AngelsTurkiye gay sohbet sohbet ve arkadaşlık sosyal ağımızın zamanla daha da büyük bir topluluk haline gelmesi ve üyelerimizin daha kaliteli bir sosyal ağ ortamında olduklarını hissetmeleri için elimizden geleni yağacağız ve kitle zamanlea büyüyecek.

HEMEN ŞİMDİ KATIL 👈

Türkiye’de yepyeni bir gay arkadaşlık ve sosyal ağ platformu” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.